İçeriğe atla
Large-format, Commercial and Industrial Printing Solutions
 

HP Scitex portföyü - HP SmartStream çözümleri

 
 
HP Scitex endüstriyel yazıcıdan elde edilen baskı

HP SmartStream çözümleri, HP ve iş ortaklarının modüler ve ölçeklenebilir iş akışı ürünlerinden oluşan bir koleksiyondur. Hemen hemen tüm baskı üretimi gereksinimlerine yönelik çeşitli özelleştirilebilir iş akışı çözümleri arasından seçiminizi yapın. HP SmartStream çözümleri tasarım, sipariş teslimi, ön baskı çözümleri ile iş ve üretim yönetiminden son işlem ve sonlandırmaya kadar tüm baskı işlerini kolaylaştırmanıza ve müşterilerinizin gereksinimlerini sorunsuz bir şekilde sağlamanıza yardımcı olur.


  
 

HP Scitex yazıcı ve baskı makineleri için HP SmartStream çözüm portföyü

HP tarafından geliştirilen SmartStream çözümleri bir dizi pazar bölümüne erişmeniz için gereken uygulamaları temin etmenize olanak sağlar. Bu güçlü baskı çözümleri verimliliği artırmanın yanı sıra kalitenizin yüksek ve toplam sahip olma maliyetinizin düşük olmasını sağlar. İş akışınızı HP Scitex yazıcı ve baskı makineleri için özel olarak tasarlanan verimli, yüksek etkili çözümlerle kolayca basitleştirin.

Scitex için HP SmartStream Tasarımcı

HP SmartStream Tasarımcı, bir dizi geniş formatlı uygulamada düşük maliyetli kampanyalar sunmanıza olanak sağlar. Adobe® InDesign uygulamasından özel görüntüler, metinler ve renkler ekleyin.

HP Scitex için HP SmartStream Production Analyzer

HP SmartStream Production Analyzer, HP Scitex dijital baskı makinelerinizin performansını izleyip inceleyerek üretiminizdeki boşlukların ve eğilimlerin net bir görüntüsünü sağlar.

HP SmartStream çözümü iş ortağı portföyü

Yüzden fazla şirketi içeren HP iş ortakları oluşturdukları endüstri lideri iş akışı çözümleriyle grafik sanatları endüstrisindeki en kapsamlı portföy çözümlerini sunar. HP SmartStream iş ortağı çözümleri, üretimin kolaylaştırılmasına ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olur. Genel ticari baskı, doğrudan pazarlama, baskı yayınları, özel fotoğraf ürünleri, etiketler ve ambalaj malzemeleri ile ticari ve endüstriyel büyük formatta baskılar dahil hemen her uygulama için uçtan uca gerçek iş akışı çözümleri elde edin.

HP ve iş ortaklarının HP Scitex yazıcı ve baskı makineleriyle ilgili iş akışı çözümlerinin tam listesi için bkz. HP SmartStream Solution Navigator (yalnızca İngilizce)

İş akışı çözümünüzü bulun

HP ve iş ortaklarına ait SmartStream çözümlerinin tam listesine bu kullanımı kolay araç ile ulaşın. İş akışına, ürüne, bölgeye veya pazar bölümüne göre arama yaparak işletmeniz için en iyi uçtan uca baskı çözümünü belirleyin. Bu çözümü belirli gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlayabilirsiniz.

HP ve iş ortaklarının HP Scitex yazıcı ve baskı makineleriyle ilgili iş akışı çözümlerinin tam listesi için bkz. HP SmartStream Solution Navigator (yalnızca İngilizce)